Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

Grubasy na tarasy - tak nazywamy płyty ceramiczne produkowane w technologii grubego gresu 2cm.

Istnieje kilka metod układania grubego gresu:

System tarasów podniesionych to innowacyjna metoda tworzenia tarasów w przeciągu zaledwie kilku dni. Niewątpliwymi zaletami metody jest :

Firma Servitor w swojej ofercie posiada płytki tarasowe o grubości 2cm. Jest to materiał nie tylko wytrzymały, ale również posiadający bogatą gamę kolorystyczną i wzorniczą. Dodatkowo lekka strukturalność płytek sprzyja ich antypoślizgowości, jednocześnie nie utrudniając utrzymania powierzchni w czystości.

Do budowy tarasów podniesionych służą podstawki, dzięki którym układamy materiał bezpośrednio na hydroizolację, bez użycia kleju i fugi!

System podstawek znacząco upraszcza montaż, ponieważ zastosowany jest bez zbędnych środków chemicznych takich jak kleje i fugi. Podstawki jako materiał istotny w samej budowie tarasu, wytrzymują nie tylko wahania temperatur -40C/+75C, ale równocześnie niwelują nierówności podłoża, zapewniając jednocześnie stabilność mimo rozszerzalności termicznej jak i ruchu pieszych. Jednocześnie są materiałem niezwykle wytrzymałym, bo jedna podstawka wytrzymuje nacisk 1000 KG, zakładając 50% obniżenie wartości w celu zachowania norm bezpieczeństwa.

Kolejną niezaprzeczalną zaletą systemu tarasów podniesionych jest szybkość reakcji w przypadku „awarii”. W tym typie montażu mamy łatwy dostęp do instalacji znajdującej się pod tarasem , często wystarczy wyciągniecie jednej płytki co nie powoduje wielkich trudności i nie musi skutkować rozebraniem całego tarasu. Również w przypadku uszkodzenia wymieniamy tylko, płytkę która uległa zniszczeniu.

Idealnie całą instalację obrazuje film naszego dostawcy :

https://www.youtube.com/watch?t=92&v=zOGcuSn02u0

 

Zobacz naszą ofertę grubych płyt 2cm:

PRODUKTY