WYBIERZ SALON

Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

2014-08-21

Deski oraz panele podłogowe
w ofercie Servitora
w Toruniu

Nowość w ofercie Servitora !!! Deski lite, warstwowe i panele podłogowe.

 

      

Servitor wychodzi na przeciw potrzebom naszych klientów i wprowadza do swojej oferty szeroką ofertę Desek i Paneli podłogowych

W ostatnim czasie intensywnie pracowaliśmy nad skomponowaniem oferty spełniającej wymagania naszych klientów jak i projektantów.

Naszych partnerów dobieraliśmy bardzo starannie aby oferta była w pełni kompleksowa.

Polscy producenci z którymi podjęliśmy współpracę to między innymi :

Wild Wood firma, która ma w swojej ofercie bambus egzotyczny oraz deskę tarasową kompozytową

 

 

 

Podłogi dębowe na sklejce wielowarstwowej . Produkowane od początku do końca w Polsce w woj. Podkarpackim. Deski najwyższej jakości w bardzo dobrej Polskiej cenie.

 

Jawor-Parkiet posiada w swojej ofercie Deski 2-warstwowe Fertig Deska o wyjątkowo grubej warstwie wierzchniej oraz Fertig Parkiet - seria, której cena zadowoli każdego.

 

 

 

Zagraniczne renomowane firmy :

Niemiecki Parador szanowany na rynku zagranicznym, coraz bardziej doceniany na rynku polskim. W swojej ofercie ma deski 3-warstwowe oraz panele podłogowe, które spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów.

 

E Egger w swojej ofercie zawiera kolejcje najbardziej popularnych dekorów z serii ekonomicznej. Optymalny stosunek jakości do ceny. Lider wśród konkurencyjnych produktów na podobnym poziomie cenowym.

 

 

W naszej ofercie znalazł też się produkt Hiszpański. Faus to producent paneli podłogowych, który ma w swojej ofercie innowacyjne technologie, dzięki którymi podłoga jeszcze bardziej przypomina podłogę z desek drewnianych.

 

Servitor oferuje również usługę montażu zakupionego towaru. Współpracujemy z parkieciarzami z wieloletnim doświadczeniem, którzy szybko i dokładnie ułożą zakupiony w Servitorze towar. Pełna oferta chemii do klejenia desek podłogowych firmy ChemWood oraz Bona do późniejszej pielęgnacji

Klient indywidualny decydując się na kompleksowe zakupy wraz z montażem oszczędza na VAT -15%.
Sprzedaż z usługą opodatkowana jest zaledwie 8% VAT

 

Zapraszamy do naszego nowego działu w siedzibie Servitora w Toruniu na Polnej 123 - pierwsze piętro.