Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

O nas

Firma Servitor powstała na początku lat 90. w Toruniu. Obecnie klienci mają do dyspozycji punkty w największych miastach województwa kujawsko - pomorskiego: w Toruniu, Bydgoszczy, salon w Inowrocławiu oraz we Włocławku.

  

W pierwszej połowie 2018 przenieśliśmy salon w Płocku w nowe miejsce - Centrum Cotex, tworząc komfortowe studio łazienek:

Główna siedziba firmy mieści się w Toruniu. To tutaj znajduje się największa ekspozycja, prezentująca najciekawsze produkty branży łazienkowej.W każdym salonie projektanci służą klientom fachową pomocą nie tylko w zakresie urządzenia łazienki, czy doboru płytek, ale również stworzenia wymarzonego, pełnego komfortu i stylu domu czy mieszkania. Dla klientów, którzy nie mają pomysłu na łazienkę, projektanci mogą stworzyć wizualizację, jak również profesjonalne projekty. Bogactwo wyboru produktów wśród polskich i zagranicznych producentów powoduje, że nawet najbardziej wymagający klient otrzyma produkt dopasowany do jego potrzeb.

Serce firmy to załoga - zespół kompetentnych i fachowych osób ciągle dokształcających się zarówno na szkoleniach produktowych, technik sprzedaży, jak i obsługi klienta.