Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

Formularz kontaktowy Toruń-centrala

zmień salon

Kontakt do Temat:

Twoje dane:

E-mail

Telefon

Załącz plik

ul. Polna 123
87-100 Toruń

tel: +48 56 623 81 01

e-mail: biuro@servitor.pl

gg: 43366820

Godziny
otwarcia

pon - pt: 0800 - 1800

sob: 0900 - 1400

ndz: nieczynne

Umów się
na spotkanie


Adam Duda

kierownik oddziału

tel: 508 325 423

e-mail: a.duda@servitor.pl

gg: 48259939

Marlena Wawrzyszko

kier. działu detalicznego

tel: 504 169 044

e-mail: m.wawrzyszko@servitor.pl

gg: 12865290

Marzena Poniatowska

kier. działu podłóg

tel: 730 535 484

e-mail: m.poniatowska@servitor.pl

gg: 62718752

Barbara Smolińska-Zając

doradca klienta

tel: 516 690 191

e-mail: b.smolinska@servitor.pl

gg: 43366820

Ewa Kasiorkiewicz

doradca klienta

tel: 56 6238101 wew 1

e-mail: e.kasiorkiewicz@servitor.pl

gg: 78259724

Dariusz Kwiatkowski

doradca klienta

tel: 56 6238101 wew 1

e-mail: d.kwiatkowski@servitor.pl

gg: 48281773


Marzena Rygielska

kier. ds. hurtu

tel: 508 325 424

e-mail: hurt@servitor.pl

gg: 37073053

Jakub Zawadzki

specjalista ds. inwestycji i hurtu

tel: 535 001 613

e-mail: j.zawadzki@servitor.pl

gg: 35619928


Joanna Tomaszewska

marketing i logistyka

tel: 504 074 639

e-mail: a.tomaszewska@servitor.pl

gg: 974045

Joanna Mysiewicz

Kierownik marketingu

tel: 509899841

e-mail: marketing@servitor.pl

Aleksandra Sakowska

współpraca z projektantami

tel: 508 325 430

e-mail: a.sakowska@servitor.pl


Joanna Mysiewicz

kierownik ds. logistyki

tel: 509899841

e-mail: asia@servitor.pl

Anna Mierzejewska

Specjalista ds. logistyki

tel: 504074652

e-mail: a.mierzejewska@servitor.pl

gg: 65046700

Blanka Borsuk

specjalista ds. logistyki

tel: 566 238 101

e-mail: b.borsuk@servitor.pl


Joanna Piechocka

księgowa

tel: 566 238 101

e-mail: a.piechocka@servitor.pl

gg: 48394312

Kamila Widuch

asystentka księgowości

e-mail: k.widuch@servitor.pl

Katarzyna Woynowska

specjalista d.s ksiegowości

e-mail: k.woynowska@servitor.pl

gg: 64783778


Arkadiusz Mucha

kierownik magazynu

tel: 566 238 101

e-mail: magazyn@servitor.pl

gg: 48270048


Janusz Sakowski

właściciel

e-mail: j.sakowski@servitor.pl

Emil Sakowski

dyrektor handlowy

tel: 508 325 420

e-mail: e.sakowski@servitor.pl

gg: 1565450

Rafał Sakowski

dyrektor finansowy

tel: 508 325 433

e-mail: rafal@servitor.pl

gg: 3969636

zobacz wszystkie salony

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SERVITOR spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Toruniu ul. Polna 123 tel. 566238101 księgowość@servitor.pl,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora w celu odpowiedzi/reakcji na zgłoszenie,
3) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt (np. dostawcy usług IT, pocztowych czy cloud),
4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu ustania przyczyny dla której Pan/Pani się skontaktował się z Administratorem nie dłużej niż 2 lata,
5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu,
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu.