WYBIERZ SALON

Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

Formularz kontaktowy Toruń-centrala

zmień salon

Kontakt do Temat:

Twoje dane:

E-mail

Telefon

Załącz plik

ul. Polna 123
87-100 Toruń

tel: +48 56 623 81 01

e-mail: biuro@servitor.pl

gg: 43366820

Godziny
otwarcia

pon - pt: 0800 - 1800

sob: 0900 - 1400

ndz: nieczynne

Umów się
na spotkanie


Adam Duda

kierownik oddziału

tel: 508 325 423

e-mail: a.duda@servitor.pl

gg: 48259939

Marlena Wawrzyszko

kier. działu detalicznego

tel: 504 169 044

e-mail: m.wawrzyszko@servitor.pl

gg: 12865290

Marzena Poniatowska

kier. działu podłóg

tel: 730 535 484

e-mail: m.poniatowska@servitor.pl

gg: 62718752

Barbara Smolińska-Zając

doradca klienta

tel: 516 690 191

e-mail: b.smolinska@servitor.pl

gg: 43366820

Ewa Kasiorkiewicz

doradca klienta

tel: 56 6238101 wew 1

e-mail: e.kasiorkiewicz@servitor.pl

gg: 78259724

Dariusz Kwiatkowski

doradca klienta

tel: 56 6238101 wew 1

e-mail: d.kwiatkowski@servitor.pl

gg: 48281773

Elżbieta Kuźnicka

doradca klienta

tel: 56 6238101 wew 1

e-mail: e.kuznicka@servitor.pl


Marzena Rygielska

kier. ds. hurtu

tel: 508 325 424

e-mail: hurt@servitor.pl

gg: 37073053

Jakub Zawadzki

specjalista ds. inwestycji i hurtu

tel: 535 001 613

e-mail: j.zawadzki@servitor.pl

gg: 35619928


Rafał Sakowski

marketing

tel: 508325433

e-mail: marketing@servitor.pl

Aleksandra Sakowska

współpraca z projektantami

tel: 508 325 430

e-mail: a.sakowska@servitor.pl


Joanna Mysiewicz

kierownik działu logistyki

tel: 509 899 841

e-mail: asia@servitor.pl

gg: 48261209

Joanna Tomaszewska

logistyka zagraniczna

tel: 504 074 639

e-mail: a.tomaszewska@servitor.pl

gg: 974045

Joanna Piechocka

spec.ds.logistyki

tel: 566 238 101

e-mail: a.piechocka@servitor.pl

gg: 48394312


Krystyna Oleś

księgowa

tel: 566 238 101

e-mail: ksiegowosc@servitor.pl

gg: 48391541

Mariola Mrozowska

koordynator oddziałów

tel: 566 238 101

e-mail: koordynator@servitor.pl

gg: 40785992

Blanka Borsuk

pracownik biurowy / kasjer

tel: 566 238 101

e-mail: b.borsuk@servitor.pl


Arkadiusz Mucha

kierownik magazynu

tel: 566 238 101

e-mail: magazyn@servitor.pl

gg: 48270048


Janusz Sakowski

właściciel

e-mail: j.sakowski@servitor.pl

Emil Sakowski

dyrektor handlowy

tel: 508 325 420

e-mail: e.sakowski@servitor.pl

gg: 1565450

Rafał Sakowski

dyrektor regionalny

tel: 508 325 433

e-mail: rafal@servitor.pl

gg: 3969636

zobacz wszystkie salony