Italgraniti Ceppo di Gré

Salon: Toruń centrala

Nowocześnie industrialna aranżacja z użyciem Italgraniti Ceppo di Gré

Styl industrialny ma to do siebie, że idealnie współgra z elementami, które są proste i minimalne, ale niezwykle efektowne. Dzięki tej mieszaninie osiągnąć można pomieszczenie, które jest jednocześnie proste, spokojne, minimalistyczne, ale też wyraźne i zapadające w pamięć. Dobrą bazę dla takiego projektu stworzą płytki z włoskiej fabryki Italgraniti Ceppo di Gré.

Włoskie płytki są uznawane za jedne z najlepszych (o ile nie najlepsze) na świecie, są perfekcyjnie wykonane. Wysokojakościowe materiały składają się na niesamowity wzór i trwałość. Bezpieczny wybór na lata, którego nie da się żałować. Kolekcja Ceppo di Gré ma w sobie niesamowitego ducha, który w idealnej harmonii łączy w sobie czystość i spokój natury z nowoczesno-industrialnym charakterem cywilizacji.

Odcienie szarości znajdujące się na wyraźnym kamiennym wzorze posiadają w sobie niesamowitą surowość materiału, która idealnie równoważy spokój płynący z naturalnych inspiracji. Nierówność wzoru dodaje mu głębi. Ciemne plamy wręcz porywają wzrok i przenoszą do krainy spokoju.

W naszej aranżacji do płytek Ceppo di Gré dopasowaliśmy dwupoziomowy, designerski stolik. Dwa blaty z drewna w różnych odcieniach utrzymują się stylu naturalnym. Ale to nieoczywisty kształt blatów oraz wyraziste, metalowe nóżki sprawiają, że na pierwszy plan przebija się styl industrialny. Dopasowana wisząca szafka sprawia, że cała kompozycja zyskuje klamrę spinającą.

Istotną role odgrywają także lustra. Duże zawieszone na ścianie oraz mniejsze kosmetyczne na nóżce na stoliku powiększają pomieszczenie, dodają mu przestrzeni. Są to również bardzo praktyczne ozdoby, które idealnie współgrają z nowoczesną nablatową umywalką oraz czarną baterią umywalkową. Dodatkowo dodają niesamowitej przytulności. Patrząc na nią czujesz, że jest to wygodna i praktyczna strefa.

Z pytaniami kieruj się do nas na wszystkie możliwe kanały: zakładka kontakt, nasz Facebook oraz Instagram. Koniecznie zapytaj konsultanta o włoskie płytki Italgraniti Ceppo di Gré i zaplanuj swoje harmonijne pomieszczenia.

Oblicz koszt łazienki

Produkty z tej aranżacji

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl