Tubądzin Shinestone

Salon: Toruń centrala

Aranżacja płytek Tubądzin Shinestone w połączeniu stylu klasycznego i glamour!

Moda przemija styl pozostaje” jak mawiała Coco Chanel. To samo można powiedzieć o kolekcji Tubądzin Shinestone, która produkowana jest wyłącznie dla Polskiej Grupy Ceramicznej PGC. Ta wyjątkowa współpraca zaowocowała niezwykłym połączeniem – ociekającą przepychem klasyką. Brzmi nieprawdopodobnie? Być może, ale pozwól tylko swoim oczom na nie spojrzeć, a od razu zrozumiesz fenomen tych płytek! Już sama nazwa tej kolekcji wskazuje na jej niezwykły styl. Inspirowane klasycznym kamieniem płytki mają w nazwie błysk/połysk, który idealnie odnajduje się w wyraźnie zaznaczonych i kontrastujących z kolorem płytki żyłach! W Servitorze znajdziecie dwa wymiary tych płytek: 80x80cm i 60x120cm oraz w trzy kolory – white, grey i black.

W aranżacji wykorzystane zostały kolory white i black, ale każde połączenie kolorystyczne tych płytek zachwyca! Kamienna struktura płytek została przełamana wyraźnymi żyłami, które nadają płytkom charakteru. Elegancka czarna płytka imitująca polerowany marmur, z wyrazistym złoto- miedzianym przełamaniem i błyszczącą powierzchnią łączy w sobie chyba najbardziej znane połącznie kolorystyczne. Żadne inne barwy nie podkreślają, aż tak wrażenia prestiżu i bogactwa! Ten kolor płytek Tubądzin Shinestone jest idealnie wyważoną równowagą między klasyką a pełnym glamour. Delikatniejsze w odbiorze white mają mniej wyrazisty kontrast. Lekko przybrudzona biel kamienia jest przecięta śnieżnobiałymi żyłami z dodatkiem delikatnego ecru na krańcach. Są mocniej związane ze stylem klasycznym niż ich ciemny odpowiednik. Wykończenie powierzchni polskich płytek metodą polerowania sprawia, że pięknie odbijają światło, dzięki czemu wzmacniają zabiegi optycznego powiększenia łazienek. Wszystko razem tworzy piękną mieszankę styli, która zachęca do spędzenia w łazience jak najwięcej czasu.

Wypełnienie stylem, czyli armatura w roli głównej

A żeby mieć co robić w łazience przyda się odpowiednie wyposażenie! Tutaj pojawia się miedziano-złota armatura marki Grohe Essence Warm Sunset! Elementy w kolorze zachodzącego słońca idealnie wpisują się elegancji wygląd płytek, ale też dodają wyraźną nutę nowoczesności do aranżacji. Podobnie jak wysoka, złota bateria umywalkowa, która góruje nad umywalką. Całość dopełnia czarna, matowa i wolnostojąca szafka pod umywalkę marki Bathco. W komplecie dostępne jest lustro, które spełni rolę najlepszego pomocnika w codziennej pielęgnacji oraz doda do pomieszczenia więcej światła i przestrzeni. Wspaniałym dodatkiem jest umywalka Vitra Water Jewels z miedzianym o-ringiem. Okrągła misa na charakterystycznej i stabilnej podstawie oraz z kuszącym złotym pierścieniem wpasowuje się styl glamour i nadaje mu nieco zaskakujący ton. A dla uzyskania efektu bycia w nowoczesnym salonie łazienkowym warto rozważyć wykorzystanie umywalki o bardziej fantazyjnej budowie. Zadanie to spełni nablatowa umywalka Marmite Lea, która swoim asymetrycznym kształtem przyciąga wzrok i nada łazience zupełnie nowego wymiaru.

Wyznaczanie trendów wymaga nie lada odwagi i kreatywności. Na szczęście pionierzy mody nie boją się oczywistych rozwiązań i zaskakujących połączeń. Idealny przykład mieszania styli ukazuje się w tej aranżacji. Klasyka i elegancja zaklęte w nowoczesnym wykończeniu. Armatura w kolorze luksusowego złota i marmurowe płytki przełamane tajemniczymi żyłami nadadzą wnętrzu szyku i stylu Glamour. W projekcie własnej łazienki także warto rozważyć takie rozwiązania. Są one bardzo praktyczne i efektowne, a także dzięki nim, stworzenie iście nowojorskiego salonu łazienkowego będzie bajecznie proste nawet w małym pomieszczeniu!

Produkty do odtworzeni tej aranżacji:

Płytki Tubądzin Shinestonie black w rozmiarach

Płytki Tubądzin Shinestonie white w rozmiarach:

Armatura Grohe Essence Warm Sunset

Umywalka Nablatowa Marmite Lea

Oblicz koszt łazienki

Produkty z tej aranżacji

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl