CERAMIKA LIMONE

Kraj: Polska

Od 2013 roku marka Ceramica Limone zawiera w sobie kolekcje płytek ceramicznych o unikatowym designie, odpowiadające najwyższym standardom – zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości. Ceramica Limone to wnętrza inspirowane wyobraźnią naszych klientów. Chcąc zapewnić odbiorcom to, co najlepsze, produkty Ceramica Limone powstają w najnowocześniejszych fabrykach w Polsce i za granicą, pod okiem profesjonalistów, którzy wypełniają swoją pracę pasją – dzięki temu nasze płytki są wyjątkowe i inspirują również architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.

Bogata oferta marki Ceramica Limone pozwala na swobodę w aranżacji przestrzeni, a my wiemy, jak ważne jest to przy tych większych, jak i mniejszych realizacjach.

Inspiracje czerpiemy z otaczającego nas świata. W naszej ofercie produktowej odpowiadamy na potrzeby klientów, łączymy ponadczasowe, klasyczne rozwiązania z obecną modą, co więcej staramy się wychodzić naprzeciw rynkowi, kreować i wyznaczać trendy. Konsekwentnie rozwijamy portfolio marki Ceramica Limone. Można znaleźć w nim kolekcje klasycznych płytek w szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu formatach, ale też inspirowane drewnem, modernistycznym, loftowym betonem, wysublimowanym, eleganckim marmurem, czy naturalnym kamieniem – wszystko, co pozwala na realizacje najśmielszych wizji.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl