GROHE

Kraj: Niemcy

Jakość, technologia, design i zrównoważony rozwój. Cztery wartości naszej marki, które wyrażają wkład w tworzenie niezapomnianych wrażeń. Ustanowiliśmy niezwykle wysokie standardy, abyś czuł różnicę, za każdym razem, gdy korzystasz z baterii lub prysznica GROHE.


Wszystkie nasze produkty oraz ich komponenty poddawane są specjalnym testom wytrzymałościowym. Od głowic ceramicznych wykorzystywanych w systemie GROHE SilkMove po baterie z technologią GROHE TurboStat, umożliwiającą ustawienie w ułamku sekundy żądanej temperatury i utrzymanie jej na stałym poziomie. Projektując wszystkie innowacje, mieliśmy na uwadze przede wszystkim ich trwałość oraz komfort użytkowników. Innowacje GROHE pozwalają poznać różnorodną naturę wody, co pozwala zrównoważyć wszelkie potrzeby.

Wysoka jakość produktów GROHE, ogromne doświadczenie, doskonałe materiały oraz najnowocześniejsze metody produkcyjne, wiążą się zawsze z udzielaną naszym klientom gwarancją długoletniego użytkowania i niezawodności. Inwestując w produkty Grohe, masz pewność, że każdy z nich to efekt idealnego balansu pomiędzy jakością, technologią a designem. Z tego powodu firma GROHE objęła wszystkie elementy podtynkowe 10-letnią gwarancją.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl