Nowa realizacja w Toruniu

Lokalizacja:

G132 Office & Restaurant, mieszczący sie przy ul. Grudziądzkiej 132 w Toruniu, łączy w sobie nowoczesne funkcje biurowe, z bogatą ofertą usług dodatkowych. Prócz pomieszczeń biurowych, w budynku znajduje się również znakomita restauracja, specjalizująca się w kuchni polskiej (w tej tradycyjnej oraz bardziej nowoczesnej odsłonie:).

W projekcie autorstwa Pracowni Aranżacji Wnętrz O-Kreślarnia, wykorzystano uniwersalne, ponadczasowe zestawienia kolorystyczne jak biel, czerń, szarość, drewno, które wzbogacono soczystą zielenią roślin. Charakterystyczny, geometryczny biało-czarny element jest widoczny zarówno na elewacji budynku, w hallu, restauracji jak i również w toaletach. Dzięki takiemu zabiegowi, cały obiekt stanowi jedną, spójną całość.

Płytki w uniwersalnej kombinacji bieli z czernią (hiszpańska fabryka VIVES), dają niekończące się możliwości doboru pozostałych elementów kolorystycznych i wyposażenia.
W restauracji, geometrię hiszpańskiej płytki zestawiono z płytką imitującą drewno (MySpace z włoskiej fabryki NovaBell).
W hallu, biało-czarny element połączono z tradycyjnymi kolorami (szarość, czerń).
W toaletach zaś, geometria jest dominującym elementem dekoracyjnym, przełamującym klasyczne zestawienia kolorystyczne płytek, z prostą
i elegancką linią armatury łazienkowej (Duravit) oraz wyposażenia (baterie Deante, stelaże Werit, akcesoria dodatkowe Bisk).

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w realizacji tego niezwykłego miejsca. 

Zobacz pozostałe artykuły:

Czytaj
więcej

Wizualizalizacja za 1 zł

Marzysz o nowoczesnej i funkcjonalnej łazience? Teraz jest najlepszy moment, […]
Czytaj
więcej

Kolorowe Love: Odkryj Wyjątkowe Baterie Umywalkowe w Promocyjnej Cenie!

PRZEDŁUŻAMY NASZĄ PROMOCJĘ – TERAZ DO KOŃCA CZERWCA! Miłość do […]

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl