System kuchenny GROHE Blue – pyszna woda pitna prosto z kranu!

Nowoczesny system kuchenny GROHE Blue, które filtrują wodę to rozwiązanie do każdego domu! Są przede wszystkim ekologiczne i oszczędne, a dodatkowym plusem jest to, że są bajecznie proste w użyciu. Dzięki nowoczesnemu designowi oraz wspomnianych już zaletach, jest rozwiązaniem przyszłości, które będzie pojawiać się w coraz większej liczbie domów.

System GOHE Blue wrócił w odświeżonej wersji Home, która zadedykowana została gospodarstwom domowym. Elementy podblatowe zostały zmniejszone, a dodatkowo sama instalacja została ułatwiona. Niezmienny pozostał znakomity smak krystalicznie czystej wody pitnej, która popłynie prosto z Twojej baterii zlewozmywakowej. Te cechy czynią GROHE Blue Home idealnym wyborem dla każdej nowoczesnej kuchni w każdym eko-domu.

Źródło życia

Systemy kuchenne GOHE Blue zostały stworzone, tak żeby pomóc zaoszczędzić cenne naturalne zasoby i dostarczyć Ci pyszną, filtrowaną wodę z poziomu Twojego kranu. Dostępny jest w dwóch wersjach:

 • mono, przeznaczonej do obsługi tylko wody filtrowanej
 • duo, która łączy w sobie zalety filtra do wody i zwykłej baterii zlewozmywakowej.

Kolekcję podzielono również na 3 warianty, które proponują różne rodzaje dostarczanej wody:

 • Pure oferuje filtrowaną wodę niegazowaną
 • Chilled filtrowaną i schłodzoną
 • Chilled&Sparkling filtrowaną, schłodzoną i nasyconą gazem.

Najnowsza edycja jest zmniejszoną wersją wariantu Chilled&Sparkling, przeznaczoną do użytku domowego.

Płynne zmiany

Najnowsza edycja GROHE Blue zawiera w sobie dobrze znane elementy systemu – chłodziarkę, filtr i saturator. Ale zostały umieszczone w znacznie mniejszej obudowie. Jej niewielkie rozmiary (200 x 455 x 505 mm) zapewnią, że w szafce pod zlewem pozostanie dużo miejsca do zagospodarowania. Nowa wersja posiada krótszy uchwyt odpowiedzialny za kontrolę wody filtrowanej. Znajdują się na nim teraz także czytelne ikony podświetlane diodą LED, które pokazują, jaki stopień nasycenia gazem został wybrany (brak gazu, średniogazowana czy mocno gazowa). Jego poręczniejszy kształt ułatwia obsługę, a intuicyjne oznakowanie sprawi, że każdy z domowników będzie obsługiwał go z łatwością.

Nowa wersja zapewnia także większe możliwości personalizacji systemu. Dostępne są trzy rodzaje wylewki – w kształcie liter: L, C i U – oraz jeden z dwóch rodzajów wykończenia – lśniący chrom StarLight lub matowa szczotkowana stal SuperSteel.

Zadbaj o wygodę w swojej kuchni i jednocześnie pomóż chronić środowisko! Korzystanie z systemów kuchennych GROHE ułatwia rezygnację z wody butelkowanej. Co oznacza także duże oszczędności. Najtańszy system – GROHE Blue Pure – kosztuje tylko 1490zł! Jest to inwestycja na lata, która także szybko się zwraca nawet przy większym nakładzie. Droższy system – GROHE Blue Home – przy standardowym użytkowaniu wody w rodzinie zwraca się już po zaledwie 2 latach!

GROHE Blue Home to mniej odpadków, mniej wydatków i mniej kłopotów! Za to dużo więcej krystalicznie czystej, pysznej wody zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz!

System kuchenny GROHE Blue w Servitorze

W naszych salonach, a także na stronie internetowej znajdziesz bogatą ofertę produktów od GROHE. Począwszy od elementów łazienkowych, a skończywszy na kuchennych.

Pełną ofertę produktów GROHE w Servitorze znajdziesz tutaj <-

Dodatkowo wszystkie nasze salony (Toruń, Bydgoszcz, Włocławek i Płock) biorą udział w promocji Wakacyjne orzeźwienie z GROHE Blue! Więcej informacji na stronie <- oraz na Facebooku <-

Zobacz pozostałe artykuły:

Czytaj
więcej

Wizualizacja to takie proste

Planujesz wizualizację łazienki i chcesz, aby efekt końcowy był idealny? […]
Czytaj
więcej

Jak wybrać wannę do łazienki?

Jak wybrać wannę? Wybór odpowiedniej wanny może być jednym z najważniejszych kroków podczas remontu czy projektowania tego pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl