Projekty

Idealna łazienka to owoc dobrej współpracy projektanta i klienta. Wielu klientów odwiedzając nasze salony szuka inspiracji i wzoruje się na profesjonalnych aranżacjach znajdujących się w naszych salonach.

My zachęcamy do skorzystania z naszych usług projektowych. W każdym z naszych salonów czekają projektanci, którzy wykonają wizualizację Państwa łazienki. Wystarczy podać wymiary pomieszczenia, z zaznaczeniem drzwi, okien oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz samemu lub z pomocą projektanta wybrać kolekcję płytek ceramicznych, a my zaaranżujemy dla Państwa wymarzoną łazienkę.

Istnieje również możliwość umówienia się z projektantem na pomiar łazienki i konsultacje na budowie, lub w domu.

Po akceptacji projektu otrzymują państwo nie tylko wizualizację 3D, rzuty ścian i podłogi, ale również zestawienie i wyliczenie materiałów z szacunkową wyceną całej łazienki. Wizualizacja przygotowywana jest dla państwa w dwóch wariantach cenowych w zależności od wielkości łazienki, przy czym po dokonanych zakupach w naszych salonach, realny koszt wizualizacji łazienki to 50 zł.

Dokładamy wszelkich starań, aby wnętrza Państwa domów stanowiły połączenie stylu, funkcjonalności, wygody, ale również dobrego smaku. Pomagają nam w tym profesjonaliści.

Umów się na wizualizację z naszym projektantem.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl