Quick Step

Ciągłe badania i innowacje w połączeniu z silną koncentracją na jakości sprawiły, że firma Quick-Step jest jednym z najważniejszych graczy w branży podłóg. Marka przeszła ewolucję od niedrogiej alternatywy dla drewna do kategorii samej w sobie, obejmującej szeroką gamę stylowych podłóg, które można szybko i łatwo ułożyć i utrzymywać w czystości w każdej sytuacji.

Pasja firmy Quick-Step

Pasja… to jest to, co napędza Quick-Step. Pasja do tworzenia pięknych rzeczy, pasja do innowacyjności, pasja do natury, pasja do dalszego udoskonalania naszych procesów. A przede wszystkim pasja do ich produktów.

Łatwość montażu Quick-Step

Warstwa wierzchnia podłogi laminowanej Quick-Step ma dodatkową warstwę ochronną., dzięki której jeszcze dłużej będziecie się cieszyć swoją piękną, naturalnie wyglądającą podłogą. Dzięki zastosowanej w niej technologii Scratch Guard Technology, która jest efektem wieloletnich badań i inwestycji w dziedzinie trwałości, podłogi Quick-Step są do dziesięciu razy bardziej odporne na zarysowania niż podłogi bez Scratch Guard.

Zastosowanie rewolucyjnego i opatentowanego systemu Uniclic lub Uniclic Multifit do łatwego łączenia desek. Obydwa systemy są bardzo łatwe w użyciu, znacznie szybsze i o wiele wytrzymalsze od innych. Montaż staje się błachostką, nawet w najmniejszych zakątkach pomieszczenia.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl