WERIT

Ekonomiczne zaopatrzenie oraz magazynowanie, jak również bezpieczny transport produktów to podstawowe ogniwa w łańcuchu logistycznym wielu gałęzi przemysłu. Jednak każda branża ma dodatkowe, specyficzne wymagania. Paleta produktów WERIT spełnia podstawowe międzybranżowe kryteria, jak również indywidualne potrzeby klientów. Dzięki licznym możliwościom zastosowania oraz łączenia produktów nasi klienci mogą korzystać z szerokiego zakresu indywidualnych rozwiązań dla różnych branż.

JOMO spogląda na ponad 100 lat doświadczenia jako najstarszy producent spłuczek i armatur w Niemczech.


Jesteśmy obecnie jednym z wiodących dostawców na rynku i wyrobiliśmy sobie renomę wykwalifikowanego partnera w zakresie wszystkich aspektów związanych z techniką sanitarną. Oferując elastyczne i indywidualne doradztwo, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów, służąc im radą i pomocą.

Nie ważne czy mowa o produktach standardowych czy też indywidualnych wymaganiach klienta: Sprzedajemy prefabrykaty sanitariatów. Jednak wdrażanie specyficznych rozwiązań w technice sanitarnej nie jest nam obce. Zadowolenie ze strony naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Chcemy móc zrealizować każde ich życzenie.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl