WIPER

WIPER Sp. z o. o. to producent systemów odwodnień prysznicowych oraz przemysłowych znajdujących zastosowanie w branży Spa & Wellness (łazienki w domach i hotelach, baseny, sauny, łaźnie, groty, pomieszczenia do terapii wodnych, itp.).

Kilka słów o firmie i jej ofercie.
Wiper jest wiodącym polskim producentem nowoczesnych elementów architektury ze stali nierdzewnej, w tym odwodnień prysznicowych. Wielokrotny uczestnik targów branżowych w kraju jak i poza jego granicami.Firma powstała w 1999 roku, a jej biura i hale produkcyjne znajdują się w Mikołowie k/Katowic.

Dzięki wysokiej jakości swych produktów i niemal nieograniczonym możliwościom produkcyjnym Wiper szybko stał się czołowym producentem odwodnień liniowych i punktowych na terenie Polski wspinając się po szczeblach rozwoju – zaczynając od lokalnej firmy, następnie rozszerzając dystrybucję swych odwodnień na obszar całego kraju, by w końcu wprowadzić je na rynki zagraniczne m. in. Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Czechy, Rosja, Słowacja. Dziś Wiper zaopatruje tysiące klientów w Europie – ceniących design i nowoczesność, elegancje i wygodę, praktyczność i bezpieczeństwo. Pełen portfel produktów przedstawiony jest na stronie producenta.

Spośród mnóstwa zalet, o których już wspomniano powyżej niezwykle istotna jest jeszcze jedna. Decydując się na wybór odwodnienia liniowego/punktowego stwarza on nieocenione możliwości aranżacji przestrzeni. Śmiało można stwierdzić, iż zastosowanie odwodnienia prysznicowego nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia łazienkowego, basenowego, a także przeznaczonego na terapie wodne niezależnie od wielkości czy typu aranżacji. W zależności od rodzaju pomieszczenia i zastosowania odwodnienia są wykonywane z odpowiedniego gatunku i grubości stali nierdzewnej, a także przy użyciu odpowiednich technologii (podobnie w przypadku odwodnień przemysłowych tj. kuchnie, garaże, parkingi, hale produkcyjne i inne).

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl