Tubądzin Tender Stone

Salon: Toruń centrala

Aranżacja płytek Tubądzin Tender Stone w pograniczu stylu klasycznego i glamour!

Pełen błysku i przepychu styl glamour połączony z pięknem minimalizmu stylu klasycznego? Teraz to możliwe!  Jak osiągnąć efekt takiej harmonii i jedności w takich skrajnościach? Płytki Tubądzin z inspirowanej kamieniem kolekcji Tender Stone w odcieniach delikatnego beżu z delikatnymi ciemniejszymi żyłami nadają się na bazę tak dla stylów minimalistycznych, jak i bardzo wyrazistych. Dlatego są tak cenne jeśli chodzi o projektowanie.

Jasne kolory i lustra świetnie sprawdzają się w małych pomieszczeniach optycznie je powiększając i dają uczucie przestrzeni. Są także znacznym ułatwieniem w codziennej pielęgnacji. Dlatego warto rozważyć tę kolekcję, jeśli posiadamy małą łazienkę i chcemy ją jak najlepiej zaaranżować. Na zdjęciach naszej aranżacji efekt ten spotęgowany jest dużym oknem sięgającym od podłogi do sufitu. Jednak dobrze dobrane i rozmieszczone światła także dają efekt jasnej i luksusowej łazienki. Takie rozwiązania pięknie łączą się z płytkami, budując bazę do tego w jakim stylu chcemy podążać. Białe elementy łączą się ze stylem klasycznym i dają poczucie spokoju i czystości. A drewnopodobne płytki przy białym grzejniku ocieplają łazienkę, dając jej nieco domowego ciepła. Dzięki nim pomieszczenie nie sprawia wrażenia zimnej sterylności, ale jednocześnie zachowuje swój prestiżowy charakter.

Odpowiednie wykończenie to klucz do sukcesu

Pod lustrem znajduje się wisząca szafka w białym kolorze. Na niej umieszczona została nablatowa umywalka, również w białym kolorze. Warto zwrócić uwagę, jak jej okrągły kształt przenika się z klasycznym stylem szafki i płytek, ale także niezwykle w rzuca się w oczy, co wskazuje, że zaczyna się przenikanie ze stylem nowojorskim. Podtynkowa bateria umywalkowa jest delikatna, ale nadaje eleganckiego wyglądu i błysku luksusu.

Centralnym elementem łazienki z aranżacji jest wanna. Jest królową tej łazienki! Duża, wysoka , w klasycznym kształcie i kolorze, ale z nieco fantazyjnym wykończeniem sprawia, że wnętrze jest idealnym miejscem do odprężenia się. To jest to, co w tej aranżacji krzyczy „Glamour!”. Wolnostojąca bateria wannowa zdecydowanie dodaje jej uroku i wytworności. Ostatnim elementem w aranżacji jest toaleta. Podwieszana miska wc wpasowuje się w połączenie obu styli. Wbudowany w ścianę przycisk spłukujący wzmacnia uczucie elegancji. Klasyczny kształt i nowoczesna zabudowa to przepis na efekt „wow”.

Płytki Tubądzin Tender Stone dostępne w naszych salonach są doskonałą podstawą do dalszej pracy na łazienką. Przy nich można puścić wodze fantazji i stworzyć, nawet na małych powierzchniach, piękne i artystyczne wnętrzarskie cuda.

Produkty do odtworzeni tej aranżacji:

Płytka podłogowa Tubądzin Tender Stone SAT w rozmiarze:

Wanna wolnostojąca Emporia Monya 1700x800x680 mm ze zintegrowanym przelewem WS208

Bateria wannowa wolnostojąca Grohe Essence New Chrom 23491001

Miska WC wisząca + deska Villeroy Boch Avento DirectFlush 5656RS01

Bateria umywalkowa, podtynkowa Vitra X-Line A42399EXP

Umywalka nablatowa Duravit D-Neo 40×40 cm biała

Oblicz koszt łazienki

Produkty z tej aranżacji

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl