Salon - Toruń

5 lokalizacji

30 lat
doświadczenia

Zespół
fachowców

Aranżacje, projekt
i wizualizacje 3D

O nas

Firma Servitor powstała na początku lat 90. w Toruniu. Obecnie klienci mają do dyspozycji punkty w największych miastach województwa kujawsko – pomorskiego: w Toruniu, Bydgoszczy oraz we Włocławku.

Główna siedziba firmy mieści się w Toruniu. To tutaj znajduje się największa ekspozycja, prezentująca najciekawsze produkty branży łazienkowej. W każdym salonie projektanci służą klientom fachową pomocą nie tylko w zakresie urządzenia łazienki, czy doboru płytek, ale również stworzenia wymarzonego, pełnego komfortu i stylu domu czy mieszkania. Dla klientów, którzy nie mają pomysłu na łazienkę, projektanci mogą stworzyć wizualizację, jak również profesjonalne projekty. Bogactwo wyboru produktów wśród polskich i zagranicznych producentów powoduje, że nawet najbardziej wymagający klient otrzyma produkt dopasowany do jego potrzeb.

Serce firmy to załoga – zespół kompetentnych i fachowych osób ciągle dokształcających się zarówno na szkoleniach produktowych, technik sprzedaży, jak i obsługi klienta.

W pierwszej połowie 2018 przenieśliśmy salon w Płocku w nowe miejsce – Centrum Cotex, tworząc komfortowe studio łazienek.

W naszym salonie oferujemy kompleksowy wybór produktów: płytki ceramiczne, armatura ( baterie), ceramika łazienkowa: wanny, umywalki, kabiny, miski wc, bidety; akcesoria łazienkowe; grzejniki; meble łazienkowe; chemia budowlana; podłogi drewniane; panele podłogowe; panele winylowe; zlewozmywaki ale również drzwi.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl