Beton architektoniczny czyli pomysł na nietuzinkowe wnętrze

Tagi:

Mieszkanie, dom to nasza przystań w, której powinniśmy czuć się dobrze i relaksująco spędzać czas. Ale czy to oznacza, że musi być zachowawczo i nudno ? Kolorowe farby, struktury i tapety spowodowały, że nasze wnętrza nabrały nowego charakteru, a może tak do wnętrza wprowadzić beton architektoniczny ?

 Trend ten pojawił się w aranżacji wnętrz stosunkowo niedawno, ale od razu zyskał uznanie zarówno architektów jak i osób, które chciały wprowadzić w swoim wnętrzu nietuzinkowy elementy.  

Bogactwo wzorów oraz ciekawe kolory to to co wyróżnia ten produkt. Jeśli dodać do tego trwałość oraz łatwość w utrzymaniu czystości,beton architektoniczny nadaje się idealnie do wszystkich rodzajów wnętrz. Dzięki niemu możemy skonstruować wspaniałą i efektowną ścianę dekoracyjną.

W aranżacji w naszym salonie użyto płyt 2D oraz 3D polskiego producenta VHCT.

Zobacz pozostałe artykuły:

Czytaj
więcej

Jak wybrać wannę do łazienki?

Jak wybrać wannę? Wybór odpowiedniej wanny może być jednym z najważniejszych kroków podczas remontu czy projektowania tego pomieszczenia.
Czytaj
więcej

Jak wybrać płytki do łazienki?

Jak wybrać płytki do łazienki? Na co zwrócić uwagę? Jak wybrać połączenie bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności i piękna?

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl