Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Servitor to nie tylko płytki i armatura! Dział podłóg i drzwi w naszym salonie także zawiera bardzo szeroki asortyment. Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz klamki od najlepszych producentów. Na wystawie na żywo można zobaczyć Produkty takich marka jak: DRE, PORTA, ERKADO, VDS, INFINITY LINE, ROOTHKIN, CONVEX. Specjalistki na dziale drzwi odpowiedzą na każde pytanie i profesjonalnie doradzą. Kontakt do nich znajdziesz na dole tej strony.

Drzwi dostępne w naszym salonie są najwyższej jakości. Posiadają niesamowite faktury i zdobienia. Kolory i wzory pozwalają na dopasowanie do każdego wnętrza. Dzięki nim podbudujesz styl w pomieszczeniu, nadasz mu atmosferę, która odda Twoją naturę. Drzwi z wyraźnym wzorem, w zwariowanym kolorze, a może z szybą w niesamowitym kształcie? Wybranie drzwi marzeń to nie lada wyzwanie! Ale gdy je znajdziesz, to codziennie będziesz odkrywać w nich kolejne szczegóły! Idealne uzupełnienie aranżacji pomieszczeń, które jednocześnie odda atmosferę i Twoje spojrzenie na świat!

Szeroki asortyment klamek da Ci możliwość jeszcze większej zabawy stylem. Kształty, kolory, wykończenia… Czego dusza zapragnie! Wykonane z trwałych materiałów, będą praktyczną ozdobą na lata. Wybranie kontrastowych klamek do drzwi może okazać się ciekawym przełamaniem stylu całego pomieszczenia! Utrzymane w stonowanych i klasycznych kształtach pomieszczenie zostanie idealnie dopełnione klamką w minimalistycznym, nowoczesnym kształcie!

Wybór drzwi i klamek jest bardzo ważny. Odpowiednie kolory i faktury będą uzupełnieniem aranżacji lub wręcz niezwykłym elementem przełamującym dany styl! Fantazja i wyobraźnia to dwie cechy, dzięki którym powstają najlepsze wnętrza! A dzięki szerokiemu asortymentowi na dziale drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz klamki może puścić wodze fantazji i otworzyć wszystkie furtki swojej odwagi! A my czekamy na zdjęcia Twojej aranżacji! Możesz wysłać nam zdjęcia poprzez nasz ➡Facebook⬅!

Co znajdziesz na tym dziale?

 • drzwi wewnętrzne
 • drzwi zewnętrzne
 • klamki

Szeroki asortyment od najbardziej znanych producentów na rynku:

Drzwi wewntrzneDrzwi zewnętrzneKlamki
Inetr Door
Erkado
Porta
DRE
DRE Supreme by K. Miruć
Cala
Wikęd
Cala
VDS
Infinity Line
Roothkin
Convex

Zobacz jak prezentuje się strefa: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz klamek!

U kogo szukać pomocy?

Marzena Poniatowska
Kierownik działu drzwi i podłóg
tel. +48 730 535 484
m.poniatowska@servitor.pl
Magdalena Montowska
Specjalista działu drzwi i podłóg
tel. +48 730 535 484
m.montowska@servitor.pl

Miesiąc Otwartych Drzwi z marką DRE (lipiec 2023)

Przez cały lipiec 2023 przy zakupie drzwi otrzymasz profesjonalny montaż 50% taniej! Odwiedź nas w salonie i zobacz pełną ofertę drzwi!

Bony rabatowe – 250 za 2000 (lipiec/sierpień 2023)

Szczegóły akcji poznasz *tutaj*

Zobacz pozostałe artykuły:

Czytaj
więcej

Jak wybrać wannę do łazienki?

Jak wybrać wannę? Wybór odpowiedniej wanny może być jednym z najważniejszych kroków podczas remontu czy projektowania tego pomieszczenia.
Czytaj
więcej

Jak wybrać płytki do łazienki?

Jak wybrać płytki do łazienki? Na co zwrócić uwagę? Jak wybrać połączenie bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności i piękna?

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl