Jesteś w salonie:

ul. Polna 123

2017-07-07

Nasza realizacja KUCHNI !!!

Każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, bez względu na charakter pomieszczenia.
Szukamy rozwiązań nieoczywistych, zaskakujących a jednocześnie maksymalnie  funkcjonalnych. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, chcąc spełnić wszystkie życzenia naszych klientów. Z doświadczenia i pasji naszych projektantów, powstają nieszablonowe projekty, które podziwiamy.
Dlatego też, tym razem przedstawiamy naszą najnowszą metamorfozę...po raz pierwszy - metamorfozę kuchni!!!.

Zapraszamy Państwa do  miejsca, gdzie klasyczne wzornictwo mebli połączono z ekstrawaganckim i nowoczesnym wzornictwem detali. Pomieszczenia, gdzie minimalizm jest punktem wyjściowym do osiągnięcia klasyki oraz harmonii. Aby osiągnąć ten cel, niezbędny był również element odwagi.
Efekt harmonii w dużej mierze zawdzięczamy  połączeniu trzech kolorów: czerni, szarości oraz bieli.
W tej tak naprawdę niewielkiej kuchni, centralnym punktem jest stół, gdzie tradycyjny blat zastąpiono pięknym a jednocześnie funkcjonalnym, czarnym blatem kuchennym. Czarny blat idealnie współgra z białymi płytkami ściennymi imitującym marmur oraz z oknami, które nadają kuchni wrażenia przestronności.

Dodatkowe elementy wyposażenia: te większe jak majestatyczna bateria kuchenna lub ekstrawagancka lampa oraz te mniejsze jak okucia krzeseł czy mebli sprawiają, że pomieszczenie nabrało nowoczesnego charakteru. To właśnie te szczegóły nadają wnętrzu powiew świeżości i unikalny klimat.
Pewne rozwiązania kuszą, jednak nie zawsze mamy odwagę po nie sięgnąć. W tym przypadku, każdy element z osobna przyciąga, a wspólnie razem urzekają i zaskakują.

W taki sposób udowadniamy, że warto przełamać rutynę.