Drewno w formacie XL

Współcześni architekci i projektanci bardzo często wykorzystują DREWNO w aranżacji wnętrz. Jego popularność wynika nie tylko z ponadczasowości i uniwersalności tego materiału. Jest synonimem dobrego stylu i domowego ciepła. Dzięki technologiom cyfrowym, wizerunek drewna bardzo często przenoszony jest na płytki gresowe, a w wydaniu wielkoformatowym płytki potrafią perfekcyjnie imitować drewniane deski.

W naszej ofercie posiadamy ogromną ilosć wzorów i kolorów płytek drewnoponobnych. Najczęściej są one w formatach 15×60, 20×120, ale ostatnio coraz bardziej popularne są formaty XL takie jak 25×150 czy 26x160cm. Oczywiście przy takim rozmiarze powinny to być płytki rektyfikowane, docinane na wymiar, aby było możliwe położenie przy zastosowaniu minimalnej fugi. Jest to warunek konieczny dla maksymalnego efektu wizualnego.

Ceramiczne imitacje drewna mają już estetykę porównywalną z naturalnym drewnem, a przy tym jest wiele zalet związanych wykorzystaniem tego materiału. Ważnym elementem jest jego wytrzymałość – odporność na działanie czynników atmosferycznych, ścieranie i uderzenia. Z tego właśnie powodu podłoga lub ściana z ceramiki będzie nam służyć przez lata. Dodatkowo, pielęgnacja i utrzymanie tego rodzaju gresów w czystości jest znacznie łatwiejsze – wystarczy je regularnie przemywać wodą lub przeznaczonym do tego płynem. Dodając do tego konkurencyjną cenę, zyskujemy produkt, który sprawdzi się w każdym domu.

https://servitor.pl/k/plytki-ceramiczne/plytki-drewnopodobe-xl/

Zobacz pozostałe artykuły:

Czytaj
więcej

Jak wybrać wannę do łazienki?

Jak wybrać wannę? Wybór odpowiedniej wanny może być jednym z najważniejszych kroków podczas remontu czy projektowania tego pomieszczenia.
Czytaj
więcej

Jak wybrać płytki do łazienki?

Jak wybrać płytki do łazienki? Na co zwrócić uwagę? Jak wybrać połączenie bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności i piękna?

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.

Przepraszamy coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie

  Kontakt

  Godziny otwarcia:

  pon – pt: 8:00 – 18:00, magazyn 8:00 – 16:00
  sob: 9:00 – 14:00
  ndz: nieczynne

  Toruń

  ul. Polna 123

  Servitor online tel: 509 355 555 e-mail: online@servitor.pl